Powiększanie ust

Pełne usta to jeden z szeroko manifestowanych symboli kobiecości. Dodatkowo pociągnięte szminką w wyrazistym kolorze stanowią ozdobę lepszą, niż niejedna biżuteria. Nic więc dziwnego, że wiele pań chciałoby cieszyć się wydatnymi wargami. Niestety, nie zawsze matka natura okazała się w tym przypadku wystarczająco hojna, czasem sprawiając, że usta są niewielkie i nie wyglądają przez to tak efektownie. Dziś nie jest to jednak problemem, ponieważ coraz popularniejsze staje się powiększanie ust.

Cieszyć się pięknymi ustami

W zależności od preferencji, możemy powiększyć jedną wargę, bądź obie, co zagwarantuje znacznie bardziej wyrazisty efekt. W ten sposób dokonamy także korekty kształtu ust, eliminując ich asymetryczność lub unosząc ich kąciki i zyskując dzięki temu bardziej promienny wyraz twarzy. Najpopularniejszym sposobem powiększania ust jest zabieg wykonywany przy pomocy kwasu hialuronowego. Substancję wstrzykuje się w wargi przy pomocy specjalnej igły, a cały proces trwa zazwyczaj od piętnastu do trzydziestu minut. Choć może brzmieć to nieco groźnie, nie należy obawiać się bólu, bowiem pacjentka poddawana jest znieczuleniu miejscowemu. Warto podkreślić, że kwas hialuronowy posiada zdolność do wiązania wody, co przekłada się również na nawilżenie i ujędrnienie ust, oraz wygładzenie zmarszczek zlokalizowanych w pobliżu warg.

Wspaniały i długotrwały efekt

Powiększanie ust zapewnia widoczne efekty już po pierwszym zabiegu i utrzymują się one przez sześć do dwunastu miesięcy. Aby mieć pewność, że nie wystąpią żadne powikłania, w ciągu pierwszej doby nie należy spożywać alkoholu, palić papierosów, podejmować intensywnej aktywności fizycznej ani latać samolotem. W tym czasie wargi mogą być obrzmiałe, zaczerwienione i wrażliwe na dotyk. Nie ma przeciwwskazań do ponownego powiększenia ust po tym, jak zaaplikowana dawka kwasu ulegnie wchłonięciu. Zabieg ten jest na tyle przystępny cenowo i bezproblemowy w przeprowadzeniu, że nie dziwi jego coraz większa popularność wśród kobiet na całym świecie.

Artykuł przy współpracy: Cmeik