Przeszczep włosów

Piękne i zadbane włosy to niezaprzeczalna ozdoba zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Niestety, nie każdy może cieszyć się gęstą czupryną. Problem wypadających włosów, który w wielu przypadkach przeradza się w stopniowe łysienie, dotyka bardzo dużej ilości osób. Wiąże się ze wstydem, spadkiem poczucia własnej wartości i frustracją. Jak sobie z nim radzić? Gdy różnego rodzaju szampony i odżywki nie są w stanie pomóc, skutecznym rozwiązaniem może okazać się przeszczep włosów.

Bezboleśnie i skutecznie

Ten stosunkowo mało inwazyjny zabieg sprowadza się do pobrania mieszków włosowych zlokalizowanych w okolicach potylicy i wszczepieniu ich w te części skóry głowy, które tego wymagają. Włosy zostają więc zagęszczone w tych miejscach, w których było ich znacznie mniej. Pozwala to na trwałe pozbycie się problemu w naturalny sposób i umożliwia rezygnację z takich rozwiązań, jak peruki, czy doczepiane kosmyki. Wskazaniami do wykonania przeszczepu są takie schorzenia, jak: łysienie androgenowe, czy utrata włosów w wyniku wypadku. Jest to proces, którego nie należy się obawiać, ponieważ pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu. Procedura jest więc całkowicie bezbolesna, nie wymaga pozostania w klinice, czy szpitalu, a proces gojenia trwa średnio od siedmiu do czternastu dni. Pacjent uzyskuje za to doskonałe efekty w postaci znacznie gęstszej czupryny.

Piękne włosy na wyciągnięcie ręki

Wykonanie przeszczepu włosów (https://drparadowska.pl/zabiegi/przeszczep-wlosow/) nie jest wskazane w przypadku osób, które cierpią na choroby układu sercowo – naczyniowego, cukrzycę, która nie jest unormowana, na choroby nowotworowe, łysienie plackowate, czy też posiadają aktywne stany zapalne skóry głowy. Należy również pamiętać o tym, że mimo tego, iż nie ma ryzyka odrzucenia przeszczepu przez organizm, możliwe jest to, że przeszczepione włosy nie urosną. Ma to miejsce wtedy, gdy zabieg nie jest przeprowadzony we właściwy sposób przez wykwalifikowanych specjalistów. Dlatego też tak ważne jest, by skorzystać z usług profesjonalistów. To zagwarantuje nam komfortowe warunki w trakcie przeszczepu oraz satysfakcjonujący jego efekt.

https://drparadowska.pl/